Dostarczamy wyroby i świadczymy usługi o najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach

O nas

Podstawowy zakres działalności spółki „SIMBUD” Sp. z o.o. obejmuje:

 • produkcję i montaż konstrukcji aluminiowych przeciwpożarowych: drzwi, okien, fasad, ścianek działowych, witryn itd.
 • produkcję i montaż konstrukcji aluminiowych zwykłych: fasad, okien, drzwi, świetlików, witryn, drzwi rozsuwanych automatycznie itd.
 • produkcję i montaż drzwi dymoszczelnych
 • produkcję i montaż ogrodów zimowych o konstrukcji aluminiowej
 • wykonywanie konstrukcji całoszklanych: okien, drzwi, ścianek, zadaszeń
 • wykonywanie elewacji wentylowanych różnego typu (kasetonowych, żaluzjowych,z paneli Alucobond, Reynobond, itd.)
 • wykonywanie wszelkiego typu obudów hal przemysłowych
 • Firma „SIMBUD” Sp. z o.o. dysponuje kadrą o dużym doświadczeniu, która gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Na wszystkie produkowaneprzez nas wyroby posiadamy aktualne certyfikaty. Do produkcji i montażu stosujemy jedynie materiały wysokiej jakości. Wyroby produkujemy w systemach aluminiowych: PONZIO, ALUPROF, YAWAL i ALURON.

  Fakt, iż "SIMBUD" Sp. z o.o. uzyskał w trakcie badań najwyższą, pierwszą europejską klasę odporności ogniowej dla swoich wyrobów przeciwpożarowych, świadczy jednoznacznie o wysokim reżimie technologicznym wdrożonym w firmie (w "SIMBUD" Sp. z o.o. wdrożono Zakładową Kontrolę Produkcji).

  "SIMBUD” Sp. z o.o. podejmuje się także realizacji projektów niestandardowych. Wspieramy biura architektoniczne i inwestorów przy realizacji dokumentacji oraz poszukiwaniu najlepszych i jednocześnie najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

  Przy realizacji obiektów przemysłowych w charakterze generalnego wykonawcy współpracujemy ze sprawdzonymi firmami podwykonawczymi.

  W swojej działalności „SIMBUD” Sp. z o.o. zawsze kierowała i nadal kieruje się zasadą, że najskuteczniejszą reklamą firmy jest zadowolony z jej prac Zleceniodawca.

  Nasze Certyfikaty

  Firma „SIMBUD” Sp. z o.o. dysponuje kadrą o dużym doświadczeniu, która gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Na wszystkie produkowaneprzez nas wyroby posiadamy aktualne certyfikaty. Do produkcji i montażu stosujemy jedynie materiały wysokiej jakości.